budowniczy 3 0 banerRozpoczynamy kolejną- trzecią już edycję konkursu kreatywnego w MineCraft, i zapraszamy do udziału. Poniżej szczegóły:

1.    Temat konkursu: „Obiekt Maczkowski”.  Może to być pojedyncza budowla, budynek, jak również kompleks budynków położonych na terenie Maczek, Starych Maczek, Cieśli i Wągródki. Może to być obiekt publiczny jak i prywatny. Może to też być budowla obecnie nie istniejąca, ale która istniała kiedyś na tych terenach.
2.    Warunki uczestnictwa: W konkursie może wziąć udział każdy, bez ograniczeń wiekowych. Budowlę należy wykonać samodzielnie i dostarczyć do pracowni komputerowej, do pana Tomka, do 18 sierpnia 2014. Prace można wykonywać przy pomocy komputerów w pracowni Klubu jak i w domu na komputerach prywatnych.
3.    Jury: Oceny prac dokona powołane po zebraniu wszystkich prac Jury.
4.    Etapy konkursu:
-termin do którego należy składać prace: 18 sierpnia
-prezentacja zebranych prac: 20 sierpnia, godz 12:00
-ogłoszenie wyników i wręczenie nagród: 25 sierpnia, godz 12:00
5.    Nagrody: drobne nagrody rzeczowe, gadżety klubowe, dyplomy, Tytuł Budowniczego 3_0, bonusy zielone i pomarańczowe w pracowni komputerowej.
6.    Kary: w przypadku próby oszustwa będą stosowane kary w postaci czasowego zakazu korzystania z pracowni komputerowej lub/oraz zakazu udziału w innych turniejach i konkursach, wycieczkach i innych organizowanych przez Klub działaniach.
7.    Kryteria oceny: Jury będzie oceniało wierność budowli z oryginałem ale również pomysłowość w przedstawieniu budowli, rzetelność wykonania, ogólne wrażenie i klimat.

Przystanek Otwartej Kultury Maczki

ul. Krakowska 26, 41-217 Sosnowiec
tel: 32 294 81 28
mail: biuro(małpa)klubmaczki.pl
NIP: 644 28 80 685

Godziny otwarcia:
11:00 - 19:00
biuro czynne od 8:30