środy od godz 16:00, zajęcia płatne 20zł/mc

Spotkania warsztatowe z zakresu malarstwa, rysunku oraz innych technik wizualnych dla osób chcących twórczo spędzać czas. Rysujemy, malujemy i prowadzimy ożywione dyskusje, panuje luźna i przyjazna atmosfera. Tematy i techniki wynikają z aktualnych potrzeb uczestników.

Dla kogo?

Każdy, bez względu na stopień zaawansowania i doświadczenie warsztatowe jest mile widziany i znajdzie sobie miejsce w naszej pracowni. Zatem zarówno kompletny laik, który właśnie odkrył w sobie pierwiastek artysty, jak i doświadczony rysownik, malarz lub grafik mogą skorzystać z naszej ofert. Chodzi o to, aby również między sobą wymieniać się doświadczeniem i wiedzą, ale także o to, aby osoby które kompletnie nie mają doświadczenia, mogły w przyjaznej atmosferze stawiać pierwsze kroki. Wszystko to pod okiem doświadczonego instruktora.

Techniki

Na warsztatach zajmujemy się różnymi technikami rysunkowymi i malarskimi. W zależności od indywidualnych potrzeb zajmujemy się rysunkiem, szkicowaniem, studiowaniem, kopiowaniem. Szlifujemy techniki pisania ikon, jak i akwarele. W przyszłości chcemy również oddać do dyspozycji zestaw do twórczości cyfrowej przy pomocy teabletu graficznego. Generalnie staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom.

Przestrzeń twórcza dla kreatywności

Staramy się myśleć o PLAMIE nie jak o jakiś konkretnych zajęciach regulowanych przyjętym programem, ale jak o swoistej przestrzeni twórczej, miejscu spotkań osób z twórczym zacięciem, przyjaznym i otwartym. Chcemy aby panowała tu swoboda i wolność artystyczna.

 

   

Miejski Klub "Maczki"

ul. Krakowska 26, 41-217 Sosnowiec
tel: 32 294 81 28
mail: biuro(małpa)klubmaczki.pl
NIP: 644 28 80 685

Godziny otwarcia:
12:00 - 20:00 - w roku szkolnym
10:00 - 18:00 - w ferie i wakacje
biuro czynne od 8:30

Biblioteka Miejska filia nr13 w Maczkach:

poniedziałek: 10:00 - 15:00
wtorek, środa, piątek: 11:00 - 17:00
czwartek, sobota, niedziela: NIECZYNNE
tel: 32 292 38 89