1 września został ogłoszony przetarg na wykonawcę, potrwa on do 15 września. To strona informacyjna:

http://bip.um.sosnowiec.pl/Article/get/id,530091.html

Mamy nadzieję, że wykonawca zostanie wyłoniony i jednocześnie informujemy, że w miesiącach październik-listopad mogą pojawić się wynikłe z remontu utrudnienia dla osób korzystających z Klubu. Niektóre zajęcia mogą zostać czasowo odwołane.

Tymczasem dzięki przychylności GPW Maczki powstał mural na murze koło Klubu, który jest częścią projektu:

Miejski Klub "Maczki" prowadzi wiele zajęć, warsztatów, spotkań ale niestety dysponuje do tego tylko jedną pracownią, w której większość tych aktywności się odbywa. Teraz większość z nich będzie mogła się odbywać w tym samym czasie, bowiem jednym z głównych punktów projektu "Aktywna Przestrzeń" jest przebudowa pracowni, a właściwie utworzenie dwóch pracowni i adaptacji na ten cel pomieszczeń kuchennych. W wyniku tego zabiegu powstaną dwa nowe pomieszczenia- pracownia multimedialna i pracownia plastyczna. Poniżej plany- pierwszy przedstawia stan obecny a drugi docelowy:

 

 

podziekowanie web

Wygraliśmy!

 402 osoby oddały głos na projekt Aktywna przestrzeń – modernizacja wyposażenia i otoczenia miejskiego Klubu „Maczki”. Dzięki Wam nasza instytucja zyska nowe oblicze: daliście nam szansę na rozwój, realizację nowych pomysłów i poszerzanie oferty. Bardzo dziękujemy.

 Szczególne podziękowania należą się autorowi projektu Mateuszowi Bochenkowi oraz wszystkim tym, którzy aktywnie włączyli się w promowanie idei modernizacji Klubu.

Zmieniamy się i rozwijamy dzięki Wam i dla Was!

Miejski Klub "Maczki"

ul. Krakowska 26, 41-217 Sosnowiec
tel: 32 294 81 28
mail: biuro(małpa)klubmaczki.pl
NIP: 644 28 80 685

Godziny otwarcia:
11:00 - 19:00
biuro czynne od 8:30

Biblioteka Miejska filia nr13 w Maczkach:

poniedziałek: 10:00 - 15:00
wtorek, środa, piątek: 11:00 - 17:00
czwartek, sobota, niedziela: NIECZYNNE
tel: 32 292 38 89